Rozwiązania IT
  • Aktualnie znajdujesz się »Strona główna»
  • Zapraszamy na webinarium Horizon #JustInTime

Zapraszamy na webinarium Horizon #JustInTime

Serdecznie zapraszamy na internetową ITewolucję: pt. „Horizon – #JustInTime”. Pokażemy Państwu, jak oprogramowanie VMware, może zwiększyć wydajność pracy całej organizacji i pozwoli pozbyć się wielu problemów. Wszystko po to, aby zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, w przeciągu paru sekund otrzymać wszystkie potrzebne elementy składowe na dowolnym urządzeniu, znajdującym się w dowolnym miejscu, tworząc proste w zarządzaniu i bezpieczne wirtualne środowisko pracy.

 Na jaki temat?

Czy można utworzyć nową stację roboczą w kilka sekund? Czy pracownicy mogą realizować swoje zadania z każdego miejsca, w którym aktualnie się znajdują? Czy prawdą jest, że technologia VDI wspiera bezpieczeństwo danych? Jeśli choć jedno pytanie budzi Państwa wątpliwości, warto zarejestrować się na nasze Webinarium!  Wystarczy 50 min, a dowiedzą się Państwo m.in.:

  • Jakie wyzwania stają przed nowoczesnymi firmami?
  • Czym jest technologia VDI?
  • Czym są funkcje App Volumes, UEM, Instant Clone?
  • Jakie zastosowanie mają te funkcje?

Kiedy i gdzie startujemy?

Nasze webinarium odbędzie się 12 września 2017 o godzinie 10:30. Prezentację poprowadzą Wojciech Maślanka oraz Michał Grabowski, inżynierowie techniczni SANSEC Poland. S.A., od wielu lat zajmujący się wirtualizacją.

Jak się zapisać?

Aby móc uczestniczyć w webinarium, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie itewolucja.pl. Udział w webinarium jest bezpłatny. O zarejestrowaniu poinformujemy Państwa drogą mailową.

Serdecznie zapraszamy!

« powrót

Strona wykorzystuje pliki Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.