Rozwiązania IT

Zapraszamy na Backup Friday!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Live Show z cyklu ITewolucja: Backup Friday!, które organizujemy wspólnie wraz z firmą Veracomp S.A. Tym razem porozmawiamy o backupie danych i zaprezentujemy rozwiązania czołowych producentów, takich jak: Veeam, ArcServe i Veritas.

Na jaki temat?

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwania danych zawsze było ważne, jednak w obecnych czasach stało się koniecznością. Ciągły dostęp do dokumentacji, danych klientów i informacji stał się jeszcze bardziej istotny dla firm, aby przetrwać w trudnych ekonomicznie czasach. Nigdy wcześniej nie odnotowywaliśmy również tak wielu zagrożeń, które mogą wpłynąć na utratę danych przedsiębiorstwa, co niesie za sobą katastrofalne skutki.

Kiedy i gdzie startujemy?

Na nasze spotkanie zapraszamy 15 września do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Starujemy o godz. 9.00.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się na: http://itewolucja.pl/event/backup-friday/. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

« powrót

Strona wykorzystuje pliki Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.