Rozwiązania IT

Microsoft Azure

Kategoria: .

Elastyczna platforma zintegrowanych usług w chmurze

Rozwiązanie Microsoft Azure to zestaw usług udostępnianych w chmurze, takich jak analizy, obliczenia, baza danych, technologie mobilne, sieć, magazyn i sieć Web, co umożliwiają szybsze działanie, osiąganie lepszych wyników i obniżenie kosztów.

  1. Platforma obsługuje szeroki zakres systemów operacyjnych, języków programowania, struktur, narzędzi, baz danych i urządzeń.
  2. Umożliwia uruchamianie wszystkich aplikacji biznesowych (SAP, Oracle, IBM, Red Hat i Microsoft), zapewniając skalę globalną oraz spójność i bezproblemową integrację.
  3. Za usługi platformy Azure płacisz zgodnie z rzeczywistym użyciem, co pozwala na elastyczne skalowanie w górę i w dół, zgodnie z aktualnym popytem.

Funkcjonalności


01

Używanie otwartej i elastycznej platformy usługi w chmurze

Platforma Azure obsługuje szeroki zakres systemów operacyjnych, języków programowania, struktur, narzędzi, baz danych i urządzeń. Uruchamianie kontenerów systemu Linux z integracją z rozwiązaniem Docker, tworzenie aplikacji w językach JavaScript, Python, .NET, PHP, Java i Node.js, tworzenie zapleczy dla urządzeń z systemami iOS, Android i Windows.

02

Rozszerzanie istniejącego środowiska IT

Platformę Azure można łatwo zintegrować z istniejącym środowiskiem IT za pomocą największej sieci zabezpieczonych połączeń prywatnych, hybrydowej bazy danych i rozwiązań magazynowania oraz funkcji rezydencji i szyfrowania danych — Twoje zasoby pozostają tam, gdzie ich potrzebujesz.

03

Skalowanie według potrzeb, płatność według użycia

Usługi platformy Azure z płatnością zgodnie z rzeczywistym użyciem można szybko skalować w górę i w dół odpowiednio do popytu, dzięki czemu zapłacisz tylko za to, czego użyjesz

04

Ochrona Twoich danych

Firma Microsoft jest pierwszym dostawcą chmury, który zdobył uznanie urzędu Unii Europejskiej zajmującego się ochroną danych ze względu na przestrzeganie surowych praw dotyczących prywatności. Firma wdrożyła także nowy międzynarodowy standard prywatności dla chmur — ISO 27018.

05

Lepsze decyzje

Usługi analizy predykcyjnej platformy Azure, takie jak Uczenie maszynowe, Cortana Analytics i Analiza strumienia, na nowo definiują analizę biznesową. Podejmowanie lepszych decyzji, udoskonalenie obsługi klienta i odkrywanie nowych możliwości biznesowych na podstawie danych ze strukturą, bez struktury i przesyłanych strumieniowo z Internetu rzeczy.

06

Korzystanie z zaufanej usługi w chmurze

Platforma Azure została stworzona tak, aby obsłużyć każde obciążenie – od małych projektów programistyczno-testowych do ogólnoświatowych wydań nowych produktów. Ponad 66% firm z listy Fortune 500 polega na platformie Azure, która oferuje umowy SLA dla przedsiębiorstw dotyczące usług, całodobową pomoc techniczną oraz ciągłe monitorowanie kondycji usług.

Rozwiązanie pozwala na:

  • Tworzenie i wdrażanie nowoczesnych aplikacji sieci Web oraz aplikacji mobilnych dla wielu platform.
  • Tworzenie i wdrażanie nowoczesnych aplikacji sieci Web oraz aplikacji mobilnych dla wielu platform. Przykłady klientów: Przechowywanie danych i tworzenie ich kopii zapasowych w chmurze, a także odzyskiwanie danych z chmury.
  • Uruchamianie aplikacji dla przedsiębiorstw na platformie Azure
  • Uruchamianie zadań obliczeniowych na dużą skalę i wykonywanie zaawansowanych analiz predykcyjnych
  • Kodowanie, przechowywanie oraz przesyłanie strumieniowe audio i wideo w dowolnej skali
  • Tworzenie inteligentnych produktów i usług korzystających z usług Internetu rzeczy

Strona wykorzystuje pliki Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.