Rozwiązania IT

Technologia e-paper

Aktualizujesz, wyświetlasz, zarządzasz
– bezprzewodowo i w dowolnym miejscu


Wyświetlacze e-paper to elektroniczne tabliczki imitujące papier. Nie odbijają światła, a treść jest czytelna nawet w pełnym nasłonecznieniu, niezależnie od kąta obserwacji. Rozwiązanie daje szerokie możliwości prezentacji informacji tekstowej, liczbowej i graficznej, przy niskim poborze energii, która wykorzystywana jest jedynie podczas zmiany zawartości.

 • Wyświetlacze można umieścić w dowolnym miejscu, bez konieczności prowadzenia kabli z zasilaniem, np.: sale wykładowe i aule z rozkładem zajęć, gabinety wykładowców z godzinami konsultacji, agenda i rezerwacje przy salach konferencyjnych, informacje dla gości w pokojach hotelowych, opis eksponatów w muzeach, godziny przyjęć w gabinetach lekarskich itd.
 • Komunikacja wyświetlacza z serwerem odbywa się za pomocą sieci bezprzewodowej Wi-Fi lub NFC. Możliwe jest również połączenie z wykorzystaniem sieci GSM (np. rozkłady jazdy na przystankach autobusowych).
 • Aplikacja SANSEC Signage umożliwa proste zarządzanie wyświetlaną treścią. Umożliwia ona integrację z kalendarzem (Microsoft Exchange, Google Calendar, iCalendar), systemami ERP, systemami dziekanatowymi itp.

Cechy produktu


Innowacyjne rozwiązanie w każdym miejscu


 • integracja z kalendarzem, systemami
  dziekanatowymi, ERP, przeciwpożarowymi
 • bezprzewodowa komunikacja
 • nowoczesny design, bez okablowania
 • doskonała imitacja papieru,
  czytelna forma prezentacji
 • oszczędność energii
 • nieograniczone możliwości zastosowania: uczelnie, hotele, gabinety lekarskie, muzea, wystawy, rezerwacje sal konferencyjnych, identyfikatory (prelegenci, obsługa, goście), rozkłady jazdy i informacje na przystankach autobusowych czy dworcach, tablice z ogłoszeniami
 • łatwe zarządzanie i zawsze aktualne dane
 • Czytelność obrazu

  Zaletą wyświetlaczy e-paper jest wysoka jakość wyświetlanego obrazu, niezależna od kąta obserwacji, dzięki czemu informacja jest zawsze czytelna, nawet w pełnym nasłonecznieniu.
 • Proste aktualizacje

  Możliwość aktualizacji wyświetlanej treści na tysiącach tabliczek umieszczonych w dowolnych miejscach na świecie.
 • Integracja z kalendarzem

  Dzięki integracji z kalendarzem (Exchange, Google Calendar, iCalendar) możliwa jest szybka aktualizacja zmieniającej się treści. System umożliwia zdefiniowanie wielu layoutów, które zależnie od sytuacji, mogą wyświetlać dowolne treści pobrane z systemów zewnętrznych.
 • Oszczędność energii

  Dzięki niskiemu zużyciu energii wyświetlacz może pracować na jednej baterii nawet przez kilka lat.
 • Estetyczny wygląd

  Wyświetlacze mają bardzo nowoczesną formę, przyciągają wzrok gości i klientów. Tabliczki mogą być dostarczone w kilku rozmiarach (np. 2.7”, 4.4”, 7.4” oraz 2”-10,2”) w kilku wersjach kolorystycznych, oraz mogą zostać wbudowane w infrastrukturę klienta (meble, ścianki, witryny itp.).
 • Sterowanie radiowe

  Wyświetlacze mogą być zarządzane za pomocą sieci bezprzewodowej lub klasycznej sieci przewodowej. Energia pobierana jest tylko podczas zmiany informacji.
 • W trosce o środowisko naturalne

  Wykorzystując system e-paper dbamy o środowisko naturalne, oszczędzając energię elektryczną i ograniczając zużycie papieru.
 • Dopasowane do potrzeb

  Zarządzanie treścią odbywa się w oparciu o dedykowaną aplikację SANSEC Signage. Każde wdrożenie u klienta poprzedzone jest analizą wymagań, a system dopasowany jest do indywidualnych potrzeb.

Porównaj technologie


Wyświetlacz epaper

Wyświetlacze LCD i inne

wykorzystanie zastąpienie papieru, idealne do wyświetlania informacji statycznej –rozkład, plan, agenda etc. wyświetlanie obrazu dynamicznego, zmieniających się treści – filmów, animacji
komunikacja komunikacja po Wi-Fi, możliwość komunikacji z wykorzystanim sieci GSM – zasilanie bateryjne trzeba połączyć kablem urządzenie w celu jego zasilania
wykorzystanie energii mała konsumpcja energii, duża wytrzymałość i żywotność duża konsumpcja energii
widoczność lepsze kąty widzenia, nie odbija światła - łatwo czytać w pełnym nasłonecznieniu, w jasnych pomieszczeniach trudne w oglądaniu w dobrze nasłonecznionych miejscach
adaptacja delikatna i nie narzucająca się reklama możliwa do wyświetlania przy okazji prezentacji innych informacji; brak możliwości wyświetlania filmów, animacji i innej dynamicznej treści dobre do reklam, filmów, bardzo często zmieniającej się treści w miejscach, gdzie jest łatwa możliwość pociągnięcia kabla z zasilaniem
oświetlenie nie ma podświetlenia – nie da się czytać w ciemności dobra widoczność w ciemności

Strona wykorzystuje pliki Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.