Rozwiązania IT

Nowoczesna
i bezpieczna infrastruktura IT.

Wybierz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Nieograniczony dostęp
do środowiska pracy

Loguj się z dowolnego urządzenia i w każdym miejscu – Twoje dane są bezpieczne i zawsze dostępne dzięki usłudze SANSEC Wirtualizacja desktopów.

Nie płać okupu za odszyfrowanie danych

Co mogę utracić? Kto i jak realnie może mnie zaatakować? Ile kosztuje zabezpieczenie? Zobacz jak możesz skutecznie ochronić się przed cyberprzestępczością!

Elektroniczne miejsce
pracy przyszłości

Zarządzaj informacją, automatyzuj procesy i postaw na komfort pracy w Twojej firmie z usługą SANSEC Systemy zarządzania dokumentami, procesami i pracy grupowej.

Elektroniczny obraz
Twojego dokumentu

Jak wydobyć kluczowe informacje i szybko przeszukać bogate zbiory firmowych dokumentów tekstowych, rejestrów, obrazów, plików video? Pierwszy krok: Digitalizacja.

Wydobądź dane ukryte
w papierowych dokumentach

Automatyczne odczytywanie danych z faktur i formularzy, wiarygodne porównywanie umów - zeskanujesz i uporządkujesz dokumenty w przeciągu minut, a nie godzin.

M-Files - Twoje centrum dowodzenia

30 minut dziennie w poszukiwaniu ważnych dokumentów? Nie trać czasu i wybierz M-Files - Elektroniczne archiwum i obieg dokumentów w przedsiębiorstwie.

Officer dla każdej firmy i branży

Obsługa kancelarii, wprowadzanie i obieg faktur, windykacja należności, przetwarzanie formularzy? System Officer pozwoli Ci zarządzać każdym procesem w Twojej firmie.

  • Systemy zarządzania dokumentami,
    procesami i pracy grupowej
  • Digitalizacja i elektroniczna archiwizacja
  • Systemy skanowania i odczytu treści
  • System M-files
  • Officer

Aktualizujesz, wyświetlasz, zarządzasz
bezprzewodowo i w dowolnym miejscu

Wyświetlacze cen, tabliczki informacyjne w gabinetach lekarskich, uczelnie, hotele, muzea, wystawy, rezerwacje sal konferencyjnych, identyfikatory (prelegenci, obsługa, goście), rozkłady jazdy i informacje na przystankach autobusowych czy dworcach, tablice z ogłoszeniami– zobacz jakie oszczędności zyskasz!

Twoja poczta email
i pakiet biurowy w chmurze

Migracja do Office 365 to bezpieczne i zawsze dostępne dane - z każdego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Poznaj korzyści dla Twojej firmy!

Wirtualizacja & Cloud

Chcesz poprawić efektywność infrastruktury IT?
Ograniczyć koszty jej funkcjonowania?
Wirtualizacja i Cloud są odpowiedziami których szukasz.

Bezpieczeństwo IT

Czy firmowe dane są dla Ciebie ważne?
Jeśli tak, zadbaj o nie jak o ważne Ci osoby.
Spraw aby zawsze były bezpieczne.

Sieci

Czy wiesz, że sieć to główna arteria przepływu danych
w organiźmie jakim jest Twoja firma?

Centra danych

Twoje Data Center jest domem dla najcenniejszych danych.
Zadbaj, aby było ono bezpieczne i efektywne.

Komunikacja

Nie wyobrażasz sobie prowadzenia biznesu bez rozmów,
spotkań i współpracy między ludźmi?

Oprogramowanie biznesowe

Właściwe oprogramowanie pomoże Ci zautomatyzować
procesy i skupić się na tym, co dla Twojej organizacji jest najważniejsze


Dlaczego my?

Nasza firma to zaangażowany zespół, który wykorzystując ekspercką wiedzę w zakresie rozwiązań i usług informatycznych, specjalizuje się w integracji produktów czołowych producentów branży IT. Wskazując trendy, oferujemy sprawdzone rozwiązania i innowacyjne produkty, które są odpowiedzią na kluczowe zagadnienia, takie jak bezpieczeństwo przechowywania danych, elastyczność biznesowa oraz zwiększanie firmowej mobilności.


Zaawansowane rozwiązania

Należymy do czołowych integratorów IT na polskim rynku. Jesteśmy ekspertami w obszarze sieci LAN/WAN, środowisk wirtualnych, zunifikowanej komunikacji, bezpieczeństwa sieci oraz archiwizacji danych, oferując jednocześnie usługi, wsparcie techniczne i serwis.

Bezpieczeństwo

Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby związane z nowoczesną i bezpieczną infrastrukturą IT, dostosowaną do nowych zagrożeń, skonfigurowaną i zitegrowaną tak, aby chronić cenne dane, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów jej funkcjonowania.

Jakość usług

Specjalizujemy się w realizacji projektów z zakresu zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Doświadczenie, potencjał ekonomiczny oraz współpraca z największymi producentami w branży IT, pozwalają nam oferować rozwiązania spełniające najwyższe oczekiwania klientów.

Strona wykorzystuje pliki Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.