Rozwiązania IT

SANSEC – lider wśród firm integrujących rozwiązania IT

SANSEC Poland S.A. należy do czołowych integratorów IT na rynku polskim. Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu oraz utrzymywaniu systemów informatycznych w obszarach wirtualizacji, sieci, centrów danych, bezpieczeństwa, komunikacji i oprogramowania biznesowego.

Posiadając wysokiej klasy specjalistów oraz wiedzę na temat najnowszych technologii, tworzymy rozwiązania spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy zarówno z producentami będącymi liderami w branży, jak i tymi, którzy tworzą specjalizowane rozwiązania, ściśle dopasowane do potrzeb klienta. Stale śledzimy nowe rozwiązania zmieniające dotychczasowy punkt widzenia oraz wprowadzające innowacje do infrastruktury IT.

Tworzymy nowoczesne, innowacyjne przedsiębiorstwo

ofirmie1

Kreując trendy wytyczamy ścieżki którymi podąża konkurencja. Działamy w branży IT oraz nowoczesnych technologii, które nas pasjonują i dzięki którym stale zmienia się sposób działania przedsiębiorstw, życie ludzi i cały świat. Dzięki naszej pracy możemy obserwować te zmiany z pierwszego rzędu i uczestniczyć w nich jako jedni z pierwszych.

Każdy z nas szuka dróg rozwoju i miejsca w firmie w którym czułby się najlepiej. Wszyscy, niezależnie od stanowiska realizujemy pomysły, idee i koncepcje, dzięki którym jesteśmy liderem w naszej branży. Jesteśmy nastawieni na biznes. Upraszczając procedury działamy szybciej i skuteczniej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że szybkość działania to podstawowy warunek konkurencyjności.

ofirmie2

Marka budowana na zaufaniu

Zaufało nam wielu klientów z różnych sektorów gospodarki, wśród których można wymienić m.in.: Politechnikę Śląską, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, koncern Volkswagen, Budimex, PKN Orlen, Exalo Drilling (grupa PGNiG), Tower Automotive, Kompanię Węglową, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

SANSEC jest sponsorem oraz aktywnym uczestnikiem konferencji branżowych promujących nowe technologie. Odpowiedzialność społeczna, indywidualne podejście do projektowanych rozwiązań oraz styl zarządzania oparty na rozwoju osobistym pracowników stawiają SANSEC w pozycji lidera wśród firm integrujących rozwiązania IT.