Rozwiązania IT

Czekamy na Ciebie

Markę ITewolucja tworzą ludzie z pasją, którzy spotykając się na terenie całej Polski, dzielą się wiedzą ekspercką i zdobytym doświadczeniem z zakresu najnowszych technologii i trendów IT. Pierwsza edycja konferencji ITewolucja odbyła się w kwietniu 2014, a każda kolejna zyskuje coraz większą popularność oraz liczniejsze grono uczestników.

Naszym celem jest edukacja w zakresie dostępnych na rynku rozwiązań informatycznych, kreowanie świadomych potrzeb związanych z nowoczesną i bezpieczną infrastrukturą IT. Dokładamy wszelkich starań, aby tematyka organizowanych przez nas konferencji, warsztatów i szkoleń, była odpowiedzią na kluczowe zagadnienia biznesu w obszarze bezpieczeństwa, sieci, wirtualizacji, centrów danych oraz systemów komunikacji i pracy grupowej.

Wszyscy prelegenci, występujący w czasie konferencji posiadają wysokie kompetencje oraz doświadczenie w zakresie prezentowanych tematów. Wydarzenia charakteryzuje pozytywna atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu nowych kontaktów.

Nasze konferencje oraz warsztaty są bezpłatne, aby zapisać się na dane wydarzenie wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich wydarzeń w ramach cyklu ITewolucja.

Zbliżające się wydarzenia

Zobacz jak było na naszych eventach!

Spotkania w ramach ITewolucja organizowane są na terenie całej Polski. Konferencje organizujemy w wysokiej klasy Hotelach lub Restauracjach w zależności od charakteru spotkania.
Zachęcamy do zarejestrowania się na zbliżające się wydarzenia oraz odwiedzenia naszej strony http://itewolucja.pl, na której znajdą Państwo zapowiedzi oraz relacje z pozostałych wydarzeń.

Strona wykorzystuje pliki Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.